Apeland la noi, aveti garantia unor servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastra, avand ca scop final indeplinirea cerintelor clientilor nostri. Serviciile noastre se bazeaza pe o infrastructura IT moderna, cerintele angajatorului si cele ale candidatului fiind respectate in totalitate.

Sanatate/nutritie

KREVIN recruteaza MEDICI NUTRITIONISTI/NUTRITIONISTI in Bucuresti.

Detaliile ofertei:

  • Departament:Nutritie
  • Tipul ofertei:Full Time (5 zile/sapt.) sau Part Time (3 zile/sapt.)
  • Durata contractuala: Nedeterminata
  • Locul ofertei: Bucuresti, Romania
  • Posturi disponibile:10
  • Salariu:ora de consultatie
  • Data postarii anuntului: 02.04.2013
  • Data limita de aplicare: 10.05.2013

Descrierea postului:

  • oferirea de consultanta pacientilor;
  • recomandarea tratamentului in functie de diagnostic;
  • crearea si mentinerea relatiilor profesionale;
  • solutionarea situatiilor aparute in clinica;
  • asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca;
  • planificarea si organizarea propriei activitati;
  • insusirea standardelor de calitate ale companiei.

Cerintele postului:

  • studii superioare finalizate, Facultatea de Medicina;
  • medici rezidenti sau specialisti pe urmatoarele specialitati medicale : Diabet, Nutritie, Boli Metabolice, Medicina generala, Medicina de Familie, Endocrinologie, Pediatrie, etc.
  • CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL MEDIU – AVANSAT (SCRIS, CITIT SI VORBIT);
  • cunotinte operare PC: pachetul MS Office;
  • adaptabilitate cu programele/soft-urile de lucru privind gestionarea datelor si clientilor;
  • atentie la detalii, spirit de echipa, atentie distributiva, rezistenta la stres;
  • capacitate de a lucra cu termene limita.

Beneficii:

  • salarizarea se ofera pe numarul de  ore de consultatie oferite;
  • pentru programul full time se incheie CIM, iar pentru part time se incheie contract de colaborare pe PFI;
  • se ofera program de training.

Candidatii interesati isi pot completa CV-ul aici sau il pot trimite, specificand postul pentru care aplica, la adresa e-mail: recrutare@krevin.ro sau la numarul de fax: 021 311 05 85. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

KREVIN

KREVIN te ajuta sa-ti gasesti locul de munca pe care ti-l doresti. Iti punem la dispozitie o oferta variata si numeroasa de locuri de munca in tara si in straintate din orice domeniu de activitate. Iti doresti sa lucrezi in Franta, Spania, Italia, Anglia, Germania?

KREVIN Agentie de Recrutare este o societate de consultanta in management HR si recrutare.
Consultantii nostri sunt competenti, responsabili, foarte implicati in proiectele in care se angajeaza. Niciun proiect nu este incheiat pana nu a fost indeplinit corespunzator cerintelor clientului.

Locuri de Munca - Agentia de Recrutare KREVIN